rosarium.com.plsitemap

Sprzedaż róż

Szanowni Państwo !
W naszej ofercie proponujemy ponad 600 odmian róż, nadających się do obsadzania ogrodów w polskiej strefie klimatycznej. Realizujemy zamówienia hurtowe i detaliczne. Wszystkim zainteresowanym wysyłamy szczegółową ofertę oraz cennik pocztą lub mailem. Zapraszamy do korzystania z formularzy zamówień, które znajdują się na dole strony oraz do zapoznania się z regulaminem

Wysyłka róż

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową roślin!!! Krzewy wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej, co gwarantuje szybką dostawę przesyłki do odbiorcy. Rośliny są odpowiednio oznaczone, zabezpieczone i zapakowane. Wysyłki odbywają się od poniedziałku do czwartku. Koszty przesyłki ponosi odbiorca (informacja w przesyłanym cenniku). Przy składaniu zamówienia sugerujemy korzystanie z formularza zamieszczonego na stronie internetowej. Przy odbiorze własnym krzewów ze szkółki oraz zamówieniach za kwotę powyżej 200 zł udzielamy dodatkowych rabatów!!! Termin odbioru prosimy uzgadniać telefonicznie, z wyprzedzeniem 2-3 dni. Zainteresowanym zakupem krzewów wysyłamy oferty z cenami.

Krzewy można odbierać w szkółce:
Radliniec 6
63-040 Nowe Miasto n. Wartą

Cenniki

Cenniki detaliczne:

Ofertę i cennik hurtowy przesyłamy po kontakcie mailowym lub telefonicznym.

Składanie zamówień

Zamówienia przyjmujemy:

Płatności

przelew na konto:

Należność za krzewy i przesyłkę można uregulować przelewem na konto firmy Rosarium,
po otrzymaniu wyliczenia, przed wysłaniem paczki z krzewami:
BGŻ S.A. Oddział w Jarocinie, nr konta PL 88 2030 0045 1110 0000 0398 3960
lub
PKO Bank Polski S.A., nr konta PL 82 1440 1286 0000 0000 0452 6295

pobranie:

Możliwe jest także dokonanie zapłaty u kuriera. W tym przypadku doliczamy opłatę za pobranie
w wysokości 7,50 zł.
Przy składaniu zamówienia prosimy o deklarację o sposobie płatności!

REGULAMIN

  1. W zależności od pory roku oferujemy krzewy z odkrytym korzeniem lub w doniczkach. Poszczególne odmiany dostępne są do wyczerpania zapasów.
  2. Minimalna wartość zamówionych krzewów nie może być niższa niż 50,00 zł. Nie gwarantujemy realizacji zamówień poniżej tej kwoty.
  3. Warunkiem przyjęcia i wyceny zamówienia jest podanie wszystkich danych niezbędnych do jego realizacji (mailem, pocztą, telefonicznie lub faxem), najlepiej na dostępnym na stronie formularzu. Klientów dokonujących zakupu po raz kolejny, prosimy o podanie przynajmniej imienia i nazwiska oraz sposobu zapłaty.
  4. Po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje potwierdzenie w formie wyceny zamówienia oraz propozycję terminu wysyłki. Realizacja zamówienia następuje po akceptacji wyceny.
  5. Anulowanie lub korekty zamówienia należy dokonywać telefonicznie, najpóźniej w dniu poprzedzającym wysyłkę krzewów.
  6. Możliwy jest zwrot krzewów, które w przekonaniu Klienta nie spełniają oczekiwań. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi Klient. Zwracane rośliny powinny być w stanie nienaruszonym, bez uszkodzeń pędów i korzeni oraz innych oznak pogorszenia jakości.
  7. W przypadku reklamacji prosimy o kontakt za pośrednictwem maila lub telefoniczny. Zgłaszając reklamację proszę podać imię i nazwisko, numer paragonu i opisać przedmiot reklamacji. Podstawą reklamacji uszkodzonych przesyłek jest protokół szkody spisany w obecności kuriera, a w pozostałych przypadkach zdjęcia reklamowanych krzewów.
  8. Rosarium Szkółka Róż nie udostępnia osobom trzecim danych osobowych i adresowych klientów, z wyłączeniem informacji przekazywanych firmie kurierskiej w celu realizacji zamówienia.
  9. Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z oświadczeniem o zapoznaniu się i akceptacją regulaminu.